ZX750 (gpx750) 1989 mootorite sobivus

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
sossu
Postitusi: 1
Liitunud: 10 Mär 2015, 14:02
Tsikkel: zx750

ZX750 (gpx750) 1989 mootorite sobivus

Lugemata postitus Postitas sossu »

Tervist
Masin siis 1989 zx750, vähemalt passis on sedasi kirjas. Googeldades näeb raam välja kui 1988 zx750 või gpx750 . Mootoril peal kood zx750fe. Mootor muidugi kehva õliga vast ära rikutud. Vända saal kinni jooksnud ja vända ka ära rikkunud. Sisselaske nukk näeb ka väga nutune välja ja samuti ka nookuritele lohu sisse kulutanud. Nüüd kahevahel, kas võtta kusagilt korraliku vända saaldega ja plokikaane või vahetada terve mootor. Ehk siin oskab keegi soovitada kas ja kuidas sinna istuvad ka muud mootori margid, nagu zx750f1 või midagi sarnast. Kui kellegil midagi sobivat pakkuda võiks ka teada anda.

Kasutaja avatar

Jaffimees
Postitusi: 191
Liitunud: 27 Veebr 2004, 08:52
Asukoht: Tln. Tartu
Tänatud: 4 korda

Re: ZX750 (gpx750) 1989 mootorite sobivus

Lugemata postitus Postitas Jaffimees »

Omasin sama mootorit sarnaste probleemidega ja võin kinnitada, et tegu ei ole vale õli kasutamise või kehva hooldusega. Need mootorid lihtsalt ongi sellise "omapäraga". Nookurite materjal on plastiliinist, nukkvõllid kuluvad nagu oleks tehtud tinast ja kolvirõngad pudisevad iseenesest 30-ks tükiks, tagatipuks murdub sisselaske klapp lihtsalt ära (isiklik kogemus normaalse sõiduga ja õlivahetusega 4000km, õli poolsünt 10w40 Valvoline ja spetsiaalselt tsiklimootorile).
Müü maha ja unusta selle ajastu ZX750 ja ZX600 ära. Üli viletsad mootorid.
Lihtsalt minu 5 senti.

Jarko
Jawa 350
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”